Środowiskowy Dom Samopomocy

III Turniej Tenisa Stołowego w Józefowie nad Wisła

plakat turniej tenisa stołowego.jpg

W dniu 20.02.2024r braliśmy udział w III Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Józefowa nad Wisłą. Organizatorzy bardzo profesjonalnie przygotowali zawody. Każdy z uczestników miał stworzone bardzo dobre warunki do uczestnictwa w turnieju. W tym roku zawody odbywały się w formie drużynowej. Pierwszym etapem były mecze grupowe. Następnie zwycięzcy grup grali o pierwsze miejsce. Z wielką radością chcieliśmy się pochwalić , że zajęliśmy I miejsce. Wszyscy zawodnicy reprezentujący Nasz ŚDS w każdym meczu dawali z siebie wszystko i godnie reprezentowali Nasz ośrodek. Jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy Środowiskowemu Domu Samopomocy w Prawnie i Gminnemu Centrum Kultury w Józefowie na Wisła za zaproszenie. Do zobaczenia za rok.